Co dzisiaj zrobiliście przy swojej maszynie?

ładny zasięg mają te ledy… :smiley:

Na LED nie masz wrażenia, że światło jest zbyt równo odcięte na drodze (halogen tworzy poświatę)?

Tak zrobię, tylko garaż mogę mieć za mały na 1.5km :smiley:

chyba nie zrozumiales. Zostawilem motocykl na podjezdzie z wlaczonymi swiatlami i odjechalem na 1.5km (mam ponad 2km prosta przed domem)

Ok, chyba że tak. Ale aż 1.5km potrzeba aby sprawdzić czy ledy nie rażą? Nie wystarczyłoby 20-50m?

halogen nie tworzy zadnej poswiaty u mnie. czy to ksen czy to led, czy standardowa zarowka zawsze odcinal tak samo. Moja lampa ma skomplikowany system luster #pdk a na powaznie, mam fizyczna przeslone, ktora co tam nie wsadze zawsze odetnie tak samo swiatlo

@noriad a jadac po drodze na horyzoncie nie pokazuja Ci sie tez tak samochody? :stuck_out_tongue: bo raczej nie chcialbym wygladac jakbym jechal na dlugich, wiec sprawdzilem z max dostepnej odleglosci az pod sam motocykl. wynik - nie raza

generalnie zrodlo swiatla nie ma znaczenia jesli jest poprawnei wykonane. Wszystkie punkty swietlne sa w tym samym miejscu, wiec odciecie zawsze bedzie takie samo. Co najwyzej moze sie roznic w danych segmentach. Z ksenem to wygladalo jak wygladalo, bo te chinskie zarniki zachodza jakims bialym nalotem i troche sie zmieniaja parametry przez co tworzy sie plama :confused: na poczatku tak jak led rowno rozkladal swiatlo

Nowe zabawki

podobno te halogeny sa slabe z tego co mowil @PMVNorway

Zamontuje to się dowiem, a jak będą słabe to je troszku przypalę…

masz wersje ze stroboskopami?

Ciągłe światło z tego co wiem

to w takim razie te lepsze :smiley:

chcialem je brac, ale mi wlasnie norway odradza, bo ma i niezadowolony

na pakiecie 3s 11.1v świecą zdecydowanie mocniej niż moja lampa w cebulce, na aku jeszcze nie testowałem

Ale te “strobo” mają 2 “moce” świecenia + strobo…

dla mnie to i tak nieaktualne, bo mam dwie lampy dalekosiężnie z terenówki z homologacją :stuck_out_tongue:

A skąd je kupiłeś że masz inną wersję aniżeli strobo?

https://pl.aliexpress.com/item/1-pair-125w-Cree-U5-Motorcycle-Headlight-Black-Shell-LED-moto-driving-Fog-Light-DRL-Motorbike/32525828295.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Q3BZoD

No to chyba dostałem zepsute ^^ bo w sumie jest tam taki zapis:

ale ten cały opis się kupy nie trzyma, chyba ze nie umiem tego włączyć…

Parametry techniczne:

Moc światła: 125 W
funkcja światła: górna belka, mijania, flash
Temperatura otoczenia:-40—40 stopni celsjusza
strumień: LM
LED Temperatura Barwowa: 6000 k-7000 k
Napięcie wejściowe: 12 V-80 V DC

Z tego co kojarzę, to te “typowe” z ali wyglądają tak, że masz jeden przycisk który “przelatuje” przez wszystkie tryby, chyba słabo/mocno/strobo/off.