Co dzisiaj zrobiliście przy swojej maszynie?

W Opolu też trochę wiało, ale w ciuchach moto tego nie czuć aż tak, po prostu jak jechałem 50 to uczucie jak przy 80 :stuck_out_tongue_winking_eye:

A ja dziś w robocie :confused: A parę maszyn widziałem.

Ale dopiero od 14, to z rana mogłeś się pokręcić wokół komina 300km :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja do roboty zabrałem Suzi. Rano mokro, ale spoko się jechało. Wieczorem trochę melepet po drodze i jezdnia już nie taka pewna jak rano, ale dojechałem.

Wjechałem w gówno i nasmarowałem łańcuch, ale nie gównem tylko smarem. Uwielbiam ten zdauniony motocykl. Mam go od 9 maja 2017. I dalej będę się trzymał tego że suzuki zmiażdżyła rynek tym modelem. Mój egzemplarz jest dosyć mocno sponiewierany i ma sporo mankamentów nad którymi będę pracował (lub nie), ale dalej go lubię.

Ten łańcuch to wymaga trochę dopieszczenia, pordzewiał trochę.

Stoi na zewnątrz i nawet nie przykrywam. Napęd w zasadzie nówka sztuka bo ma z 5k niecałe. No ale jak się nie dba to się nie ma.

Też mi się zdarza raz nasmarować łańcuch, a raz nie. :smiley: Ale przynajmniej garażuję. :stuck_out_tongue:

Smaruje często, ale czyszczę rzadko. Ostatnio długo posiedziałem. Rdzawy nalot jest tylko wokół nitów, nie mam szczotki i czyszczę pędzlem także nalot zostaje. Sam motocykl może i podrapany itp ale chyba technicznie całkiem sprawny :smiley: Będę coś myślał żeby go ogarnąć. Chciałbym żeby został jeszcze do maja a potem kto wie. Ubezpieczenie w uk to nie jest lekka sprawa :stuck_out_tongue:

U mnie najgorzej ma napęd, bo resztę staram się żeby była igiełka. No może poza lakierem, bo już ma parę lekkich rysek. Najpewniej to od tankbaga i od przeskakiwania nad bakiem jak mam założony tailbag. :smiley:

Jak mi rdzewiał w cb500 to zawaliłem go jakimś gęstym smarem (do łożysk?). Po zimie wytarłem i użyłem smaru do łańcucha i było spoko :smiley: jak nowy, ani grama rdzy. :wink:

Nic nie zrobiłem, popatrzyłem w oczy powiedziałem że tęsknię i posmyrałem po stacyjce :wink:

wyglada jak po dzwonie :smiley:

Bez przesady. Tylko kanapą zdjęta i zakupiony :wink:

Dlaczego go nie umyłeś?!

Co Ty w PL już?

Na jeden dzień tylko :wink:

Chociaż go przetrzyj z muchów!

No nawet chce się przejechać :wink:

Ja dziś swojego sprzęta… Ostatecznie sprzedałem :’(