Co dzisiaj zrobiliście przy swojej maszynie?

Teraz piwko i przeglądanie serwisówki. Jak ustawić rozrząd. Jak uczeń nie zrobiłem znaków jak zdejmowałem. Chyba sam sobie strzelę w pysk.
Na razie wyczytałem że głowicę dokręcać 40Nm. Hmm wydaje mi się mało patrząc na silniki samochodowe…

Uszczelniacze zaworowe dobrane wg. katalogu ich producenta nie pasują. Są na zawory 4,5mm a moje mają 4mm.
Odpalanie się oddala w czasie…

Nowy outfit!

którego Gixa dłubiesz ?

znaki masz panie na wałkach i na wale nic nie trzeba zaznaczać przy rozbieraniu :stuck_out_tongue:

Tak po domu chodzisz? PMS motzno… :rofl:

Ni zdejmuję kasku nawet do obiadu!

To by tłumaczyło dlaczego tak schudłeś…

To ten nowy nexx? :smiley:

Nie nie, stary, posklejany :smiley: Zdecydowałem nie brać nowego kasku do Aragonii, lepiej dobić stary.

K2 . Są znaki w formie cyfr, dobrze było by wiedzieć gdzie te cyfry powinny patrzeć.
Ale mam już serwisówkę więc będzie ok. Poprzednia była w bardzo słabej jakości i nie widziałem że są znaki na wałkach które muszą patrzeć na zewnątrz.
Teraz mam już w dobrej jakości i dopiero zauważyłem.
Uszczelniacze odebrane. Teraz tylko czekać za telefon ze gotowa.

są kreski przy cyfrach na wałkach i te kreski trzeba licować z głowicą, opisane w serwisówce wszystko ładnie jest:)
jest to trochę upierdliwe bo potem przykręcasz wałki i się okazuje że nie wiadomo jak się przesunęło o ząbek :smiley: iii od nowa… sam zobaczysz :stuck_out_tongue:

z głowicą coś grubszego czy tylko planowanie ?

Zamontowane zabezpieczenia uszczelniaczy.

Nowe bardziej agresywne podnóżki

Wzmocnienie układu wydechowego w razie gleby. Wspawane usztywnienie jako łącznik od kolektora do śruby po setach pasażera.
Końcówka wydechu dospawana na sztywno z kolektorem.

nawet nie żartuj w ten sposób - masz bezpiecznie jeździć. to, że tam nie ma brzóz o niczym nie świadczy! proszę natentychmiast spakować NOWY kask! bezpieczny kask!

Czy to zabezpieczenie jest na trytytkę? :smile:

No ba! A znasz lepsze? Nikt nie wymyślił nic lepszego od trytki!!!

Zerknij na takie zabezpieczenie wydechu

Ewentualnie kawałek gumy i opaska zaciskowa - takie patenty widziałem w supermoto

Jasne. Stare dobre patenty z jednym minusem. One działają na twardym, na asfalcie. Mi zależało na usztywnieniu całego układu a nie tylko ochronie puszki. BTW najlepiej sprawdza się wąż od butli gazowej.

Rozumiem, z drugiej strony nie zaszkodzi :slight_smile:

Będziesz mnie gonił jak napisze na niej “umyj mnie”?

Hahahaha I Tak jej nie umyję, częste mycie skraca życie!