Co dzisiaj zrobiliście przy swojej maszynie?

To nie był mój, mój jest ładniejszy :wink:
Tamta to była fotka poglądowa.

To na wuj ja to lajkowałem???

:wink:

Przepraszam… Przecież ja bym w życiu nie zamontował sobie w innym kolorze niż czarne!

A buty czerwone prawie kupiłeś. :stuck_out_tongue:

Ehhh, ale one były fajne…

Zamontowana szyba i skończone literki

w mercu masz mgłowe przecież.

ale ty masz zajebiście schludnie w garażu : ) można w samych skarpetach wejść i popaptrzeć na moto :smiley:

Nie właśnie. Chyba nigdy nie było ich domyślnie, a na pewno nie w moim modelu. Może było jako opcja lub później ładowali. Ojciec w W204 chyba też wymieniał na mgłowe sam.

Hehe taka podłoga, rzeczywiście chodzę tam w skarpetach/na boso. Ale nie chciałbyś zobaczyć drugiej połowy garażu :smiley:

Ty jeździsz tym motocyklem czy tylko przy nim dłubiesz? :smiley: Nigdy nie mogę się nadziwić jak moto może być takie czyste. :smiley:

w w211 są, wiec wątpię, ze w w210 nie. :wink:
w 307cc i Passacie też są, a są kolejno 2007 i 2005

Ale ja mam W209, a nie okulara :stuck_out_tongue: Może zależało od silnika, albo faktycznie w E były (chociaż byłoby dziwne - bo W209 to w sumie W211 coupe - następca nawet dostał nazwę E Coupe zamiast CLK). Albo milion innych czynników.

Tak samo np jest z domykaniem / otwieraniem szyb z kluczyka. Niby było… no ale właśnie nie w każdym - i nie dotarłem do informacji od czego to zależy. Nawet w serwisie sprawdzałem swojego czy idzie to uruchomić :wink:

Po jesiennym myciu jeździłem raz, w mikołajki w śniegu. Trochę brudu jest, na zdjęciu nie widać :smiley:

moze nie byc aktywowane domykanie. bo procedura jest w każdym taka sama. przycisnąć dluzej od zamykania. mój wuja w w211 tez miał mglowe i pardon w209.

To jest Mercedes, tyle opcji konfiguracyjnych, że wcale bym się nie zdziwił jak wybór innej nitki w skórze lub dywaników powodował dodanie mgłowych spryskiwaczy :smiley:

To jest pierdoła, może sobie wymienię, może nie - ale fotochromatyczne lusterka będą ważne przy szukaniu następnego auta.

następnego w209 :smiley:

Uff hamulce skończone. Tłoczki gumki sprężynki i płyn wymienione, odpowietrzone. Jeszcze skleję tę pękniętą owiewkę i wiosno przybywaj!

to nie bmw. w mercu miales opcje wyposażenia i każdy avangarde miał na pewno mglowe, elegance bodajże też.

7 lat bez zmian :wink:

A ja dziś odebrałem Betty z warsztatu z dużego przeglądu :slight_smile:
Stajnia Motocyklowa zatwierdziła gotowość bojową pojazdu do zimowego ataku na 62. Elefantentreffen 2018. Jeszcze tylko parę zimowych modów i będzie można lecieć.

A poza tym musiałem się przejechać trochę okrężną drogą więc micha się cieszy :smiley: