Co dzisiaj zrobiliście przy swojej maszynie?

Ja np wymieniłem tylną oponę. Wybór padł na PP 2CT z racji mega dobrej ceny za rocznik 2015 poniżej 300zl. Wiec nie zastanawiałem się długo.

Montaż alarmu + GPS, testy w poniedziałek po aktywacji systemu :slight_smile:

Konsalnet czy fabryka?

Konsalnet.

Już współczuję używania ich aplikacji. Mój pierwszy projekt na zaliczenie baz danych miał lepszą wydajność.

Ostatnio zarzucili swoją pierwsza appkę i mają coś nowego, nie wygląda źle. Zobaczymy jak działa.

Lokalizator radiowy do samochodu/motocykla

Moje “robienie przy maszynie” póki co ogarnicza się do jej tankowania i smarowania łańcucha :stuck_out_tongue:

To aż sprawdzę, bo póki co używam tej oficjalnej i jest dramat. @katera może potwierdzić

potwierdzam

dobrze? o to chodził? :wink:

No to ja tej właśnie używam. Jak chcesz sprawdzić statystyki to potrafi ściągać dane dla miesiąca kilka minut!!!
Wejście w konkretny dzień to kolejna minuta.
Możliwości apki spoko ale do baz/optymalizacji to chyba zatrudnili kuzyna z liceum

I lepiej niech tak zostanie

Założyłem dbkiller bo po całym dniu jazdy po mieście chciała mi odpaść głowa. :tired_face:

dobrze, że sam do tego dojrzałeś, bo za ultra głośne wydechy to chętnie bym jaja urywał :stuck_out_tongue:

db kiler dobra rzecz. Dźwięk ma być fajny, niski a nie głośny.

Z dbkillerem nie mam bassow w ogóle ;(

No właśnie niestety, litr a pierdzi jak skuter.

Ch*ja robiłem, deszcz pada, 13st jesień na Pomorzu. Łańcuch naciągnąłem i tyle.

No od wczoraj u Was leje :smiley:

W końcu miałem chwilę, żeby zobaczyć, co mam pod kanapą : ) Okazało się, że poza wciśnięciem na siłę apteczki absolutnie nic się tam nie zmieści - nawet blokada na tarczę, bu… o.o A i odkryłem, że mam gniazdko USB 5V 1A oraz że (chyba) niemożliwe jest, żebym sam naciągnął łańcuch. Kuźwa nie ogarnąłem : P Wszyscy inni mają jakoś normalnie miarkę itd. U mnie tylne koło jest na jednej śrubie i nie odgadłem, czy da się to samemu zrobić, w głowie padło hasło “olać, spytam w serwisie” i pojechałem dalej.

Akt:
@gaily Jest ^ ^ w nieco inny sposób (doczytałem), ale teraz wiem, po co mam ten dziwny klucz w zestawie : P

Zamiast zgadywać wystarczy zajrzeć do instrukcji motocykla. :slight_smile: