Czeska majówka- Slavkovsky les


#1

Kto na czacie siedzi niech żałuje,
bo na IRCu wyprawy się planuje.

~Zenon z Kition, III wiek p.n.e.

Nazwa projektu: Czeska majówka
Gdzie: Kralowe Wary, CZ
Kiedy: majówka, konkretne dni TBA
Kto: @Uwe, @mariom, (wolne mirkosloty)
Koszty: nie znane na ten moment

Ogólny plan? 4-5 noclegów w Kralowych Warach (lub gdzie znajdziemy jakiś nocleg w okolicy). Pojeździć po tych zawijasach w lesie, pojeździć po okolicy bliższej i dalszej, pić czeskie piwo i tak dalej.


Ile osób? Nie wiem :slight_smile: myślimy o jakimś apartamencie to 4, może 5. Jak będzie więcej chętnych to się podzielimy i każda grupa poszuka na własną rękę noclegu :wink:

Szczegóły tego co chcemy zwiedzić i tak dalej - szlifowane są codziennie na ircu (#motomirko@freenode dla przypomnienia).

Jak ktoś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu :wink:


#2

Jeżeli możecie mieszkać gdzieś indziej niż w samych KV to rozważcie taką opcję. To jest jedno z tych miejsc gdzie naprawdę sporo dopłacasz za lokalizację. Nie chcę tego znowu powtarzać ale 7 lat miałem biuro podróży (no właściwie to pół) i często robiłem te Karlove Vary i po prostu noclegi tam mają nieadekwatną cenę do jakości. To tylko taki tip.


#3

Kralowe to punkt odniesienia, najbliższe duże miasto. Jak patrzyłem po airbnb to nie było źle, ale jakoś ani trochę się nie upieram na tym mieście.

Ale dzięki za info!


#4

A bo widzisz, to było w latach 2004 - 2011 :smiley: nie było AirBnB :stuck_out_tongue: Ale to taki czeski sopot :slight_smile:


#5

Pragnę tylko dodać, że na IRCu szczególnie mile widziane są osoby z niekompetentnymi podwładnymi.

@FLAq Cenna uwaga, sprawdzę co airbnb oferuje w okolicy, bo może da się cuś taniej.
Nieopodal Warów Karola jest granica w bardzo przyjemnym kształcie. Planujemy tam zajrzeć