Sklepy motocyklowe Kraków/Bielsko-Biała


#1

Gdzie w Krakowie najlepszy wybór ciuchów, kasków i butów na miejscu? Łukasz Motocykle. ATM, czy jeszcze coś innego? Myślałem też nad 4bikes w BB, ale tak jak ATM są sklepem wysylkowym, więc pewnie wszystko na zamówienie :confused:


#2

Ja kupuję na prostej w Krakowie. Fajne doradztwo i dobre zniżki.
https://akcesoriamotocyklowe.pl/content/15-sklep-i-serwis-motocyklowy-krakow


#3

defender - na Al. 22 Listopada albo na Zawiłej


#4

Legato Motocykle:
https://goo.gl/maps/szt5Rg4myTt

Defendery których adresy dostałeś od @katera

Olek / Łukasz Motocykle na zakopiance.
https://goo.gl/maps/Vv2bfLobT6x

Również na zakopiance ale w innym miejscu jest mały sklepik, ale kolesie ci mogą naprawdę zrobić dobrą cenę i sprowadzić dowolne graty.
https://goo.gl/maps/31VCBMNHQGT2

ATM (zdecydowanie nie tylko wysyłkowy :P) - ten jest w tej bandzie wyjątkowy, bo jest tam sens jechać w zimie, bo na miejscu stoi motocykl na który możesz w tych ciuchach usiąść. W lecie to nie problem, w zimie robi sporą różnicę.
https://goo.gl/maps/8KHtmWJgXmw


#5

4Bikes ostatnio się rozbudowywało, a na miejscu mieli sporo rzeczy od ręki więc pewnie teraz mają jeszcze więcej. Ja tam kupowałem 3 komplety ubrań od RST i mieli je od ręki na miejscu (tekstylka)


#6

Jest jeszcze MotoFreak na Wrocławskiej w Krakowie.
Kupowałem tam kask Shoei i kombi Dainese Laguna Seca w dobrych cenach.
Chłopaki wrzucają czasem promocje i kupisz sprzęt dużo taniej.


#7

Egzakli, z dwa-trzy razy w roku jest promo “minus VAT” i rzeczywiście cały asortyment taniej. Kurtkę Motony tam kupowałem. Fajnie, bo sklep nieoblegany.


#8

Ogarnąłem wszystko co potrzebowałem w Defenderze :slight_smile: Ceny równe jak na alledrogo, na parę rzeczy nawet taniej. Polecam :)!