Kombinezon Dainese Avro D2 - 1.548 zł amazon.de

Nie każdy śledzi pepperu więc wrzucam:

Mierzyłam ostatnio kurtałkę skórzaną Avro D1 (damską) - rewelacja :slight_smile:. Fajnie leży i fajna kolorystyka (czarno biało ruszoooofa), ale kurła nie mogę dobrać spodni, bo mam za dużą dupę i za mało w pasie xD.
Takie tam #gorzkiezale

W pasie mogą być lekko luźne, to wygodniej Ci będzie siedzieć długo na moto. A jak będziesz chciała chodzić to Ci nie spadną, bo zepniesz z kurtką.

Te które weszły mi na tyłek nie były “lekko luźne”, odstawały na kilka dobrych centymetrów w pasie :smiley: i ogólnie brzydko leżały. Póki co najfajniej leżą i pasują alpiny, ale na razie się nie zdecydowałam na kupno skóry przez #brakhajsów.

Kobiety oszukują nas od zawsze - a to makijaż, a to pushup, a to kurtkę ze spodniami sobie zepną…

@Vonsatch Świetna cena! Jak Ty to znajdujesz Pan?

Wiesz dlaczego kobiety chodzą na szpilkach, malują sie i perfumują?

Bo są małe, brzydkie i śmierdzą xD.

To wiem xD

małe… hehe :wink:

wracając do kombika - wiadomo, że kupujesz to, co leży najlepiej, ale zwracam uwagę, że ma ładnie leżeć w pozycji na moto, a nie na stojąco, bo potem Ci uciśnie brzuch albo kolce biodrowe i bardzo źle się wtedy jeździ.

Wiem wiem mamuś :wink:. Dlatego pomalutku mierzę sobie różne.

To akurat na pepper było, ktoś inny pewnie znalazł :stuck_out_tongue_winking_eye: