Torba z Ali jak Kriega US20 ale za 30 USD (z wysyłką).

ok. to jest nas 4-ech. Czyli w celu optymalizacji kosztów trzeba będzie podzielić na 2 paczki po 2 torby każda.
@katera Ty też masz 4 osoby więc polecam zrobić podobnie.

jeśli się @niemieczargentyny namyśli, to zamawiam 5, jak nie to 4.

Gdybyście kupowali to z GearBest’a…
Promocje GearBestowe:

-30% na torebki i buty: Kupon: bagshoesoff
Akcesoria do samochodów i motocykli -18%: Kupon: JunsunGB

nie widzę nic takiego na gearbest.

Bo na pewno patrzysz tylko na torebki i buty. Już nic innego Cię nie interesuje :slight_smile:

W sensie kupony nie wchodza, czy torebki nie widzisz?

w wyszukiwanie wrzuciłam nazwę i mi nie znalazło.

Bo może nie być, ja za nią nie szukałem specjalnie.
Gdyby Wam coś w oko wpadło to turbo kupony powinny jeszcze działać :wink:

Namyśliłem się na tak!

ok, to zamawiam

wysyłka koło 30 zł.

Ok, jak zamówisz i będziesz miała rozliczenie, to poproszę nr konta i kwotę w PLN.`
Bardzo Ci dziękuję.

tajes :slight_smile:

polecam się!

Jak nikt inny się do przesyłki do Warszawy nie zapisuje, to wieczorem po robocie się zgadamy i zamówimy.

Zamykam listę dla Warszawy i bliskich okolic :slight_smile:
Zgłosiło się nas 5ciu (Ja, @konfitura @dadas @maciek i @ju994lo ) więc w celu zarządzania ryzykiem naliczenia cla i zagubienia paczki oraz optymalizacji kosztów proponuje zamówić 2 szt paczka nr 1 i 3 szt paczka nr 2. Koszty całkowite po prostu podzielę na 5.

Ja mogę niebawem zamówić całość, opłacić i podam Wam ile wyszło i nr konta. Potem dam też Wam nr do śledzenia paczki ale te szczegóły to na priv.
Chyba dobry plan, co? :slight_smile:

Zastrzeżenie: ja nie wiem co to za torby bo na żywo ich nie widziałem więc kupuje w ciemno to samo jak Wy :stuck_out_tongue:

Mi pasuje. :slight_smile:

Mi też :slight_smile:

@Ostasz
Pasi, jakby było lepiej żeby była parzysta liczba to ja się mogę wstrzymać ofiarnie. Ale tak to i’m in.

Jak u Ciebie z zamówieniem? U mnie od paru dni seler procesuje order. Coś utknęło. Nigdy tak nie miałam.

Sprawdziłem właśnie - też procesuje/potwierdza.

Ale IMO to jest norma jak się zamawia na większych obniżkach tam gdzie zamówienie nie jest obsługiwane bezpośrednio przez Ali. Albo ja tak przywykłem, bo zdarzało mi się nawet 10-12 dni mieć przetwarzane zamówienie.

@katera @Ostasz Spokojnie, ostatnio mam taką samą sytuację, napisałem do chińczyka to odpisał że mają jakieś święto teraz.