[ODDAM] HJC FG-17

Mam do oddania HJC FG-17 w kolorze czarny połysk, rozmiar M. Uszkodzone zapinanie szyby. Kask nie miał lekko i jest przyniszczony. Nie raz pewnie uderzył o szafkę, czy o różne inne rzeczy jak szedłem.

Dla ludziów z Warszawy free, inni pokrywają przesyłkę.
Jak nikt się nie zgłosi to go po prostu wywalę na śmietnik więc może komuś się przyda :wink:

ten w którym jeździłeś dotychczas?

Tak, a czemu?;p

Jaki masz obwód głowy?

tej u góry :wink:

Trudne pytanie. W którym miejscu zmierzyć? To zmierzę

nie wnosisz nic do dyskusji poza swoją zgryźliwością Gerard.

Jakieś takie 54-55cm… i wg tabeli HJC powinienem mieć XS więc nie jestem pewien czy dobrze to zrobiłem xD

a tak serio to czemu pytałeś?

Ja mam 54 cm i właśnie w HJC mam XS. Po kilku latach rozciągnął mi się na tyle, że jest dosyć luźny i jak się mocno postaram to lata jak świnia w patyku :wink:

Ten Twój przy energicznym kręceniu głową nie rusza się na boki?

Krzysiu szuka kasku dla dziewczyny

@trueno2 trochę się rusza. całkiem możliwe, że jest o 1 rozmiar za duży. Ale raczej nie sądzę, żebym wszedł w XS.

@Stitch jako kask na codzień raczej bym tego nie polecał już. Swoje przeżył i cieżko mi powiedzieć jakie ma jeszcze właściwości, ale jak ktoś potrzebuje kasku do styrania to będzie jak ulał

Że co?

Ciekawe, bo ja ze swoim baniakiem mam M i za cholerę nie chce się powiększyć :confused: Jak go będę zakładał na wiosnę to będzie znów ciasny jak dziewica. :confused:

Patyk inaczej chlewik :wink:

http://www.poznan.pl/mim/slownik/words.html?co=word&word=patyk

Jeśli nikt nie będzie potrzebował do jazdy, to chętnie przyjmę go do katowania na pitbajki, ewentualnie przetnę w poprzek i postawię w sklepie.

Pamiętaj o tym i jak w ciągu 2-3 dni nikt się nie skusi to napisz i się zgadamy co i jak :slight_smile:

Jak dotrze do mnie kask i będę miał wolne pudło to Ci tego hjc wyślę:-P:-P