Jaki kask odc.198432...

wszystko co się da.

Zależy jaki asortyment będzie…
Wie ktoś gdzie w Warszawie największy wybór?

a to jest jeden sklep w polsce?

A no tak będę jechał z Wawki do Krakowa porównywać dwa kaski :slight_smile:

ło. jesteś z Wawy i jeszcze pytasz ;d wjedź na prymasa tysiąclecia i masz chyba z 7 sklepów jeden obok drugiego.

Ja jeszcze dorzucę Motostyl na Targowej. AGV mają duży wybór i parę innych marek, ale już w mniejszej ilości.

Zastanawiam się po co piszesz, jeśli nic nie wnosisz do tematu poza swoją zgryźliwością.
Akurat AGV nie jest szeroko dostępne

Znaczy powiedziałem Ci gdzie masz jechać i uważasz, ze nic nie wnoszę?

A jeszcze taka dygresja… Ja swój pierwszy strój kupowałem w 4 różnych miastach w Polsce bo mierzyłem różne rzeczy… więc nie widze nic dziwnego w tym, zeby sobie zrobić wycieczkę i kupić coś fajnego zamiast kupić to co było i później się rozczarować

ja kombinezon Spidi kupowałem w Gdańsku, ochraniacze na klatkę i plecy w Krakowie. Rękawice w Skierniewicach, buty w Kaliszu… Wszystko osobiście.

poprawka. Normalne kaski mam S, w Iconie mam M.

Skoro tak mówicie… Cóż za bardzo wydziwiam chyba i jednak wezmę tego fg-st lub wersję bez blendy fg-17 (kiedyś pasowałem na głowie i leżał dobrze, więc po co szukać dalej)

Bo chcesz wydać na to ciężko zarobione pieniądze i inny może leżeć lepiej :slight_smile:

Pewnie i dlatego, do tego jeszcze ładne malowania i szmery bajery pinlocki blendy, promocje.
Dzisiaj się już sporo ich oczytałem, więc może i jeszcze polowanie będzie, a koniec końców wrócę do pierwszego. :joy:
Chociaż moja głowa nie jest taka wybredna i znaczna część kasków leży dobrze. Bardziej wybredny się robię gdy kombinezon próbuję dobrać :frowning: ale o to nie pytam bo zamierzam dosłownie wszystko przymierzyć…

Dodam jeszcze, że mamy początek lutego. To idealny czas na przymierzanie i spokojne zakupy, bo nie musisz mieć tego na już. :slight_smile:

A i jeszcze gdybyś chciał to ja będę musiał podskoczyć do MotoX na prymasa sobie kask przymierzyć więc możemy się zgadać jak będziesz chciał