Cennik serwisu

Dobra motomirki bo się nabijacie! Znalazłem sobie serwis gdzie wcześniej była serwisowana moja Yamaha. Czy te ceny są wygórowane?
http://www.ringroad.pl/sites/default/files/cennikserwisowy.pdf

Nie znam się to się zapytam

Opłata parkingowa i mycie XD

Ceny wydają się ok, tak średnio bym powiedział. No chyba, że do każdego trzeba doliczyć pracę mechanika, to wtedy drogo. :smiley:

Nie no godzina pracy mechanika to prawdopodobnie jakieś szukanie usterki czy w ten deseń a konkretna usługa to cena jednostkowa.

Tez wyglądają mi ceny na normalne. Tak na oko około 60 - 70 % cen aso yamahy w krk, także chyba zawias z przodu zrobie u nich

Tylko to Podkarpacie jest :wink:

Wiem :slight_smile: Rzeszów konkretnie, ale może mi się to ładnie poskładać akurat.

Tylko pamiętaj żeby umyć moto XD

This is not funny…! :smile:

Zawsze mam czyste, ja nie into błoto

Ja sv też nie into błoto, ale jak się jeździ słońce czy deszcz to różnie bywa. :smiley:

Śmieszy mnie to jeszcze bardziej jak sobie przypomnę jak w jednym serwisie przy odbiorze suzi przepraszał mnie mechanik że nie umył moto przed odbiorem. :smiley:

Oooo ale to jakiś przegląd był czy zwykła naprawa? Bo teraz to nawet samochody rzadko myją w serwisach.

Mała poprawka po naprawie powypadkowej. :smiley:

A to tak inna bajka :wink:

W aso też przeważnie mi ojebali byle jak bo byle jak ale coś tam wodą chlapnięte. :smiley:

Trochę taniej niż w warszawskim serwisie Yamahy przy Łopuszańskiej. Czyli podobna obserwacja co @FLAq

Dziwne. Każdy serwis do którego oddałem moto czy auto ostatnio to fura była umyta przy odbiorze.

Może ja akurat takimi markami jeździłem…

A co będziesz naprawiał?
Jak już się zdecydujesz na jakiś serwis na Podkarpaciu, to daj znać gdzie i jak obsługa i w ogóle. Też mam moto do naprawy i nie mam sprawdzonego miejsca.

W sumie nie naprawiał, a chciałem sobie opony u nich zmienić i posprawdzać moto, ale mnie zjechali że po 30zł zmieniają opony XD