Suzuki V-Strom 650 vs 1000

To chyba najbardziej rzeczowy komentarz, który mi najwięcej pomaga. Poza tym silnik 650 ma większy moment niż mój aktualny w GSF600N 98’, na który nie narzekam - nie było problemu jeździć i z bagażem i z plecakiem. Wydaje mi się, że jeżeli Bandyta odpowiadał mi przy moim stylu jazdy, to 650 mnie nie zawiedzie + będę wygodniej siedział. Mniejsze spalanie i 15k mniej na starcie kieruje mnie w stronę małego DLa.

Ja mam podobne odczucia. Przepłacenie za litra i częstsze tankowanie też nie przemawia na jego korzyść. W dodatku i tak jeżdżę sam, więc nie widzę potrzeby kupowania mocniejszego.

Ale przejechać się możesz 2 zwłaszcza że chcesz kupić nowy :wink: zawsze będziesz mógł samemu wyrobić sobie opinie

Tak jak @mmk91 pisze przejechać się możesz i jednym i drugim. Wydaje mi się że na małego łatwiej znaleźć akcesoria. To taki plusik.

Dla mnie na plus dużego przemawia trochę większy rozmiar i właśnie na dużego napalony jestem. :smiley:

Więcej danych technicznych możesz znaleźć tu (bo polska stronka to jakaś kpina):

Jak najbardziej taki mam plan :wink:.

tyle, ze w przełożeniach blizej litrowi do Twojego niż 650. I w litrowym w zasadzie będziesz mial spalanie bandita przy lepszym zrywie. wiec różnicy w ogóle nie odczujesz względem bandita.

przypomnę tylko tyle. Papiet wszystko przyjmie, a rzeczywistość weryfikuje. Ale najlepiej sam siądź i porównaj. Ja osobiście na Twoim miejscu w życiu bym 650 nie kupił jeżdżąc spabym 600 R4 dotychczas. Nie oszukujmy sie, dl 650 bedzie jeszcze bardziej mulil względem bandita na drodze. Nie mowie o torach.

Bier litera

Na TC2 potulny jak baranek. :smiley:

Mnie faktycznie brakuje mocy trochę przy wyższych prędkościach, ale nie oszukujmy się…ja po prostu link do wyjaśnienia :wink: