Nie samym motocyklem człowiek żyje [rower]

Brandon Semenuk - Inertia

a no nie :slight_smile:

Ano nie, zawsze się zastanawiam czy goście jeszcze żyją czy nie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kierowca tej bordowej E34 nie żyje

Ta, już znalazłem.

ale że zginął jako pasażer…

ja tu o pięknym sporcie, na dwóch kółkach nawet a wy mi tu o sebkach w przerdzewiałych beemkach spawanych z poniemieckich szrotów

ehhhhhhhhh

ej przepraszam, ja wrzuciłem prawilne kanjo rodem z nocnych ulic tokio, prosze mnie tu od sebków nie wyzywać :stuck_out_tongue: :smiley:

ja nie że ty/wy sebki tylko na filmiku sebki :wink: a japoński sebek jeszcze gorszy, bo nie dość że sebek to i faszysta, jak każdy japoniec :smile:

dog high five IZ DA BEZT

IDŹ MIE STONT Z TYMI ROWERAMI :stuck_out_tongue:

Przypomnę tytuł tematu:

Nie samym motocyklem człowiek żyje

usuń konto XD XD

:smile:

Ale zapierdalają :x

O, pepik tez w formie :slight_smile:

do takiej zabawy rowery od 20 tys. zł trzeba liczyć, nie?

Nie samym motocyklem człowiek żyje

Ale jak to nie???

to zależy :slight_smile:

20tys to te sprzęty jak ten pepik miał to pewniakiem nie kosztują ale spokojnie więcej

amatorski DH/Enduro od 6 spokojnie kupisz, ale fakt, długo nie pożyje jeśli maiłbyś jak ten pepiuk jechać :wink:

są też polskie marki, np, Dartmoor który produkuje rowery właśnie do cięższych zastosowań

Dartmoor robi jakieś fulle? Kiedyś to chyba tylko hardtaila mieli.

blackbirdy

Takie trochę TT dla rowerów… Jakby zjeżdżając po tych schodach coś poszło nie tak to by pewnie dużo z niego nie zostało…

zostało by bardzo dużo, w przeciwieństwie do TT jak jebnie w ściane to cała masa organów jest do użytku :wink: