Bagaż na moto (nie kufry :P)

jak za 200zl za nowe to są super.

Wersja 18L - jako jedyna nadaje się raczej na jednodniowe wycieczki.

Pojemność worka na moje oko po zamknięciu to 16-17L

Twoja bluzka jest wielkości moich majtek, więc Twój argument jest inwalidą!

na kosmetyki - polecam przelanie potrzebnej ilości w woreczki strunowe (sprawdza się z fluidem czy żelem do włosów), poza tym teraz jest tak ogromna oferta kosmetyków w podróznych opakowaniach, czy w formie chusteczek, czy coś.

Nie ma co przesadzać z rozmiarem bagażu, bo pamiętaj, że to Ci zmienia zachowanie motocyla - rozkład mas, wysokość środka ciężkości itd.

@NutsCracker, dzięki za zdjęcia :heart:. Chyba się zdecyduję na jeden i drugi :slight_smile:.

@katera, wieeem :wink:. Już nawet na pozlot miałam wszystko mocno zminimalizowane. Kosmetyki przelane do małych pojemniczków, jakiś ręcznik szybkoschnący itp. Coś tam się od mamy nauczyłam :slight_smile:.

Jak moja Kasia kupowała torbę 40l to też przeżywała kryzys bo ona ma tyle rzeczy… a okazało się że jak na zlot jedzie to ma pół torby wolnej…:slight_smile:

to wszystko jest kwestią optymalizacji :wink:
myślę że na 3-dniowy zlot latem można się na luzie zapakować w 20l (bez namiotu i śpiwora, rzecz jasna) :slight_smile:

i bez piwa chyba XD XD

pytanie jakie kto ma priorytety, można przecież nie pakować kosmetyków i majtek, za to zgarnąć czteropak :smile:

Przecież to oczywiste, że pierw alkohol, a ciuchów i kosmetyków tyle ile się ewentualnie zmieści :wink:

ale nie rezygnujemy całkowicie, bo bezpiecznie zawinąć flaszki w ciuchy, żeby się nie potłukły :wink:

Torby zakupione.
Oxford F1 18 i 35 :blush:. Muszę jeszcze rozkminić mocowanie do moto.

Zmień wstawki na niebieskie oczywiście! :slight_smile:

Czemu niebieskie? Specjalnie dałam czerwone, bo najbardziej zbliżone do różowego :stuck_out_tongue:.

Fajne torby :smiley:
Też się pochwalę: do mnie przyszły sakwy. Kto zgadnie jakiej marki? (^^)

oxford

Pod kolor motocykla!

Chociaż w sumie - dokup sobie lakier pod czerwony kolor :wink:

KOMINE? XD

No jak pod kolor motocykla? POD KOLOR WŁOSÓW! Helou :smiley:
Będą czerwone pazury na zlot zatem :wink:.

@Rin4U, zgaduję hasło. OKOŃ!

Enrico Benetti? :sunglasses:

Kurna Stitch… Zepsułeś zabawę :smiley:
Miały być do SVki, zanim jeszcze poszła, zobaczymy czy się nadadzą na VFRke :wink: