Wielka muzyczna dziura

To ja tutaj wrzucę swoją playlistę. Playlistę dość wyjątkową, ponieważ jest ona zbiorem (w 90%) utworów które słuchałem gdy leciały w Radiostacji, a więc w radiu, nazwałbym je młodzieżowym, gdy lat temu z 10 uczęszczałem do technikum :smiley: Może ktoś znajdzie tam jakieś zapomniane utwory “dzieciństwa” ¯_(ツ)_/¯

Reznor zawsze na propsie

Luv pendulum!

no i epic

swoja droga, ostantio zrobili sie w stylu “jedna wielka masa hałasu”, bez polotu :cry:

I jeszcze jeden beat, lecimy z basem

bo endshow Defqon 1 też lubie :stuck_out_tongue:

Idealne do nocnej podróży autem

puszczam oczko :>

już wiem na kim się lubelski wzorował w teledysku XD

Kurwa i głowa się buja, ten utwór ma potencjał imprezowy :stuck_out_tongue:

że też tego jeszcze nie było :slight_smile:

O chuj kiedy to leciało! #gimbynieznajo

A na to czekałem na toplistach na Viva Zwei

Dobra, polsko, staro i rytmicznie na dobranoc mirki

Ja znam inną wersję Night on fire:

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ooo jakie to jest dobre… Minimal na propsie :x

Powtórzę z czatu: koniecznie to Porsche + jazda po zmroku + wycieczka na południe Francji + ta muza. Wsiadamy i jedziemy… : )

Wiem, zegary nie z tego modelu, ale oddają klimat jak “się” widzę.
image

koniecznie to Porsche

kurcze, akurat sprzedałem, nie wczuje się :confused:

:laughing:

993 zawsze w moim sercu!

tak jak nie jara mnie porsze, tak ten model chciałbym mieć na nocne długie jazdy solo, tylko ja, moje myśli i muza elektroniczna z lat 90 :smiley: oczywiście lofciam NFS:Porsche choćby nie wiem co :smiley:

Cóż, jedyne 250k PLN i jest Twoje :slight_smile: Chociaż znając Twoje zdolności negocjacyjne, jakbyś napisał do jakiegoś komisu który ma 993 to pewnie by Ci dali je za free na tydzień ;D

Ależ ja to lubię :slight_smile:

Większość muzy, którą wrzucasz dobrze wspominam, a na Die Toten Hosen miałem po tym kawałku i Bonnie und Clyde fazę przez chwilę. Ten o jeleniach zawsze mi się przypomina podczas pobytu w kraju wroga - chodzę i nucę :slight_smile: