Wielka muzyczna dziura

I nie jesteś sam!

Najlepsza jest sekcja rytmiczna

@Denerys - wiedziałem, że Tobie ta nuta na bank podpasuje. :smile:

No już się trochę znamy :wink:

w temacie płaskich pustynnych terenów… urodziłem się po złej stronie globu heh
:heart: loffciam #hotrod #socal na pewno znacie ten kawałek, jak nie to na mus

Cała La Futura ZZ Top jest świetna na moto😃

:smiley:

Całkiem ciekawe kawałki tutaj znalazłem, a przejrzałem wybiórczo tylko 1/2 wpisów (na razie).

Od siebie dodam, że na moto (i nie tylko) idealnie wchodzi mi płyta zespołu The Prodigy o nazwie The Fat of the Land. Odpalasz na słuchawki takie “Breathe”, ruszasz na miasto czy zapindalasz leśną ścieżką i nagle jakby wszystko wychodzi, łapiesz takie jakby “flow”. A przynajmniej ja tak mam :stuck_out_tongue:

A druga to taki (chyba) mniej znany szkocki zespół - Vukovi i ten kawałek, lubię głos tej wokalistki.

Najlepsza muzyka jest tak do 0.33 , potem już tak fajnie nie jest ale ja np. lubię. :grin:

Kolejna artystka, która nie pogardzi przejażdżką fajnym motocyklem (od 1:00)

Kurcze wiecie, rozumiecie, muzyka nie jedno ma imię, do tego wszystkiego sam jestem mocno muzycznie pojebany.
Nie wielu wie, ale sam gram od uuuuu dawna. W Polsce od 89r, później przerwa, znów trochę, następnie w Norwegii w orkiestrze itd. Obecnie trochę mniej ale…
Pokaż czego słuchasz a powiem ci kim jesteś.
Oto inspiracje, przynajmniej te ostatnie. Bo już nie będę męczył Slayerem, Toolem itd.
Godsmack

Wokalista Godsmack, Sully Erna, którego miałem okazję poznać i pogadać nawet dość długo

I trochę inaczej, ostatnie odkrycie
Patty, rozmawiam z nią by ściągnąć ją na festiwal.

Muza dziś, troche stary kotlet, ale lubiem fighterów czasem :slight_smile:

I trochę buntu na czwartek :slight_smile:

polski bunt, słuchany w licbazie :slight_smile:

ale chyba każdy zna :stuck_out_tongue:

i absolutny masterpiece depresyjnego piwerkowania jak dla mnie, nawet człowiek sam zaczyna śpie… nucić :slight_smile:

I coś mi zrobił tą Patty Gurdy??? No co? Teraz słucham jej na okrągło.

a jak nie słucham to i tak mi ciągle gra w głowie. :smiley:

Jest świetna! Szkoda tylko, że na razie tak mało ma kawałków do słuchania ale obserwuje kanał i czekam.
Dzięki za to odkrycie.:+1:

Porcja spamu ode mnie :dancer:

Jestem z nia w dobrym kontakcie. W planach jest pojawienie sie na festiwalu, ktory organizuje :slight_smile:

A gdzie i kiedy ten festiwal? Może wpadlibyśmy ekipą?