Wielka muzyczna dziura

mnie chyba jakiś większy wkurw złapał, bo ciągle łomot i wycie

A co wy wszyscy tacy wkurwieni? Stres jest do dupy.
Proszę się zrelaksować. Ostatnio zrobiłem sobie całą taką płytę. Wsiadam wieczorem w samochód puszczam to głośno (380W nagłośnienia Boston daje radę) i jadę po prostu przed siebie. Spokojnie bez nerwów, toczę się. Mam zajebistą godzinę relaksu w takim oto klimacie.

Jeszcze jest poranek więc przed wami "Nocny Kochanek’ :slight_smile:

jeden z ulubionych na mojej playliście : ) słuchałem do “porzygu” ; ), myślałem, że tylko ja takie lubię

Uwielbiam! Rosyjski to piękny język :smiley:

uczyłem się rosyjskiego w gimnazjum #pamietamy ^ ^ moją nauczycielką była Pani-zilla, wielka, czerwona na twarzy, ale jak się dobrze uczyłem to mnie lubiła : ), potem zastąpił ją jej najpilniejszy były uczeń i z nim na dzień dobry dostałem “wpierdol” w postaci oceny 2 i znalazłem się na jego liście people to kill : D Zacząłem z nim żartować na pierwszej lekcji i to był błąd : P “kakaja twaja familia?” “haraszo, spasiba, wsjo haraszo” - miałem mu napisać na kartce a3 o całej mojej rodzinie : P, potem uwielbiał mnie ryrać z nazwiskiem xD “paĆkowskyj”, do tej pory znam ten wiersz/piosenkę - uczyliśmy się jej na tip top a potem w technikum zachlani po mieście chodziliśmy i na zmianę “bieriozy” + “I’m forever blowing (WestHam United)” : )

przez ten kawałek kupiłem harmonijkę : D

#powaznefirmy

To i coś ode mnie, #muzykalarwy

Z ruskich fajna jest Aria/Kipelov:

Ja dziś musze się skupić więc zarzucam na słuchawki Dark Minimal w wykonaniu stajni TRESOR. Nagranie z 2011r z Berlińskiego Technodromu.

Uwielbiam czasem wrzucić na ruszt dobry psychodelic minimal i odpłynąć pisząc kod.

Brakuje tylko jakiejś dobrej piguły :stuck_out_tongue:

Perturbator - super : > słuchając miałem odczucia prawie jak za dobrych czasów dubstepu : > (skończył się na maks 2012 roku dla mnie… :frowning: dzisiejszy dubstep to popierdółka… ) aż mi się zachciało wrócić na forex ^ ^

@blubi_su uhu huu, wchodzi : )

Na odprężenie i skupienie mam:

genialne!

Trzeba było kupić Mitsubishi, a nie Hondę :sunglasses: :wink:

Jeszcze jak jeździłam na plecaczku.
Chciałam nauczyć się tego języka, ale bardzo nie pykło, wyłapuję pojedyncze słowa (o ile rdzeń znam, bo one się dziko odmieniają).

Ciekawe połączenie Metal+ muzyka z Amigi lub C64

W takich połączeniach(mają SID stejszyn) rzondzi:

W sumie taka ciekawostka. Nie spotkałem się z tym wcześniej

Z fińskich klimatów lubię takie folkowe nuty

A języka uczyłem się nieco będąc cztery lata (pory roku znaczy, nie 4 x 12 miesięcy) na zbiorach truskawkowych w tym pięknym kraju sporo czasu temu. Jumalauta!

Jest futurystyczny motocykl więc się tu nadaje
Ale tak serio to gorąco polecam ten film. IMHO jest jeden z najlepszych filmów SF i zdecydowanie warty obejrzenia.
Niestety ten teledysk to straszny spoiler i a film najlepiej się ogląda odkrywając kolejne tajemnice wraz z Tomem. Dlatego Ci co chcą obejrzeć film to proponuję nie psuć sobie tej przyjemności i obejrzeć pierwszą minutę, max półtorej na zachętę, potem film a dopiero na końcu cały teledysk.

A ci co widzieli film to enjoy:

Kocham Korpikliaani!