Wielka muzyczna dziura

napieram flanką z prawej “it doesn’t matter what they say” i tego się trzymam : >

Jak mogło tego zabraknąć

Muza w UT miała też ten duży plus że była trackerowa, bodajże format s3m o ile mnie pamięć nie myli, a więc sample i nutki dostępne bezpośrednio w tracku który można było łatwo modyfikować

Trackerowy format to przyjęty format uwczesnego silnika unreala

Sporo innego kalibru, ale również na silniku unreala, IMHO również dobra muza była w JJ2

Ooo Quake i UT :heart_eyes:

Króla nie przebije, ale lubię tę wersję. Uspokaja.

To ja może inny gatunek, ale ostatnio leci u mnie zapętlone na Sptify

Raczej każdy znam, ale przypominam, dobry polski bluesik Sławka i Nocnej :wink: :

Znacie? To posłuchajcie:
https://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU&list=PLFTHcareWCPC25V9Ua884RJOr-CXAmuDm&index=9

O nie nie, wiadomo co człowiek to inny gust :wink: Moja playlista na moto wygląda mniej więcej tak:

Czyli totalny miszmasz :smiley:

W sumie to mogę wyszerować swoją całą playlistę do jazdy:

https://play.google.com/music/playlist/AMaBXyldVh4IDiBP_B4ILNqLCIJWaEnIECALKEH3nVge6JHvJiRaLtqQ3VVhY86o-DkJIPKtosh4LzXJpzBxzeIBZKMQaeY5Ag%3D%3D

Wprawdzie Degustibus non dispitandum est. jednak miałem tu na myśli kawałki związane z motocyklami poprzez teledysk treść itd.
Ale łap plusa za Daft Punk!

To ja chyba żadnego takiego nie mam :stuck_out_tongue: A Daft Punk kocham i uwielbiam, mam jeszcze kasetę Homework której namiętnie słuchałem na wakacjach w 1997 :slight_smile: W ogóle mam zajebiscie szerokie horyzonty muzyczne jak sobie zerkniesz na tą playliste. Nie znajdziesz tam jedynie popu i disco polo :stuck_out_tongue:

ja znam taką :rofl:

No to ja mam propozycję na hymn motoMIRKO :sunglasses:

i jest nawet fragment o naklejkach zlotowych (0:50) :stuck_out_tongue_winking_eye:

Stosując się do tego wyznacznika

miałem tu na myśli kawałki związane z motocyklami poprzez teledysk treść itd.
dorzucę coś od siebie jeszcze :smiley:

i ze specjalną dedykacją dla @urwis69 :innocent:

Random(“Ramstein”) to mój ulubiony setup jak potrzebuję gdzieś szybko dojechać na moto :wink: