Wielka muzyczna dziura

Oglądam sobie Black Mirror na netflixie, pije piwerko, idealna kombinacja by mózg przerzucić w tryb rozmyślań…

Anyhoo… strasznie od dłuższego czasu chodzę zestresowany, wkurwiony wręcz. Fukam jak jakiś niedorozwój o byle pierdołę, klnę pod nosem jak pojebany, a rynsztok z moich ust sypie się prawie wszędzie (przy dzieciach się pilnuje!)

I tak się kurwa zastanawiam…

po angielsku się zastanawiam bo tak jest cool

what went wrong…

i wtedy mnie jebło…

w sensie znalazłem rozwiązanie

w moim życiu od paru lat brakuje muzyki

gitara się kurzy, hifi w zasadzie odtwarza bajki dla dzieci, a ja nic; jak niegdyś non stop leciała muza, w drodze do pracy, w pracy, w domu, non-kurwa-stop, bez przerwy coś grało i to dobre grało, nie jakieś despacito czy inne gówna, dobry rock, metal, czasem klasyka, blues, jazz, histy z 50/60/70/80, no kurwa wszystko co dobre i najlepsze (w sensie dla mnie)

co mnie kręciło, co nawet sam śpiewałem

a musze nadmienić że komentarze kumpli że dre się jak baran miałem w zadzie, grunt że w duszy gra

teraz nic

to sobie włączyłem… coś co kocham

dajcie jakieś swoje, co wam graja, co lubicie

a chuj może być nawet disco polo czy despacito, jak komuś takie siano przygrywa niech wrzuca

wielkie muzyczne wyrównanie…

no i wasze zdrowie

w zasadzie to już #nocna na motomirko XD

ciut się zrobiłem, wybaczcie

Motocyklowe kawałki do słuchania

zamykać oczy i lecimy

hehe, forever alone

mniejsza, lece dalej

nadal rockowo

dobra rytmika :slight_smile:

a to polecam na dobrych słuchawkach

jednooosobowa nocna na motomirko sabotuje XD XD

spam continues…

ostatnie piwo zostało :(((

czarna żonobijka ftw!

to masz coś z mojej dyskografii :smiley:

kurwa uwielbiam ten utwór !

btw @ImeNs że tak późno siedzisz? :slight_smile:

bo siedziałem na telefonie i gadałem do tej godziny, plus miałem trochę roboty papierowej, tak w między czasie. no, ale zaraz uciekam bo rano trzeba wcześniej wstać :frowning:
a przed snem, coś z naszego polskiego podwórka :wink:

branoc, ja wziąłem wolne, kuchnie robię, to przynajmniejs się i zrelaksuje :slight_smile:

remont? Jak tak, to zapewne wiertarka gra najpiękniej :smiley: