Aragonia zimą!

Hahahahaha koleżanka czekała na nas w samochodzie.
A zapomniałem jeszcze dodać materac pompowany jeszcze do listy :slightly_smiling_face:

No czyli tak jak mówiłem. Ja mam TKC80 na przodzie i pogonię to niebawem, bo ma krótką listę kandydatów na przód. Z Mitasa E-09 chyba też nie będziesz zadowolony. Na razie Pirelli MT21 > Majtas E09, w moim odczuciu w Dominatorze.

E-09 jest twarda jak cholera. Chłopaki mieli tę oponę na KTM 990 i Huskach 701. Gdy ja zniszczyłem dwie miękkie to po ich oponach nie było śladu większego zużycia. To mnie przekonało :grinning:

Wiem, że jest twarda i to jest jej spory plus, bo robi dobre przebiegi. Ale ile u nas masz takich dróg jak tam pełnych kamieni, żwiru etc? Jest śliska, szczególnie na mokrym. Ja na razie obstawiam przy tym porównaniu, co wcześniej. Może pojeżdżę więcej na MT21 to zmienię zdanie :wink: Ale kolejna to chyba będzie C02 :smiley: :smiling_imp:

Wszystko, czyli co, jeśli można wiedzieć?
W trakcie m. in. zmieniałeś opony. Ich chyba nie wliczyłeś? Mógłbyś zrobić w wolnej chwili małe podsumowanie finansowe? Sam bym się na taki wypad wybrał, ale ze zdjęcia pokazują, że musiałbym pewni wypożyczyc moto :slight_smile:

Brum brum