Aragonia zimą!

Pozdrowienia!
Nareszcie jest pogoda!!!
Mokra glina po kolana, głazy, kamienie, ślisko. Jednym słowem - PIĘKNIE!

No i skończyło się rumakowanie… Dobrze że ostatniego dnia.
Przeprawa przez bród wodny, gleba na śliskich kamieniach i trach.
Kciuk złamany…

No ale nic to. Dobrze że tylko tak się skończyło.
Rano było całkiem rześko, -5 :grinning:

Mega trip. Zazdro

Żeby Ci to dobrze nastawili.

Ty to się jednak umiesz bawić :slight_smile:

CZe4kamy na dalsze info. Ogónie dojebałeś…XD Przygoda . Jesteśmy z tobą!

ZDROWIA!

Nie wiem, jakie masz tam złamanie, ale dobrze, że założyli Ci gips. Ja odłupałem krawędzią narty kawałek kości na drugim stawie w kciuku i “mądry”, włoski lekarz kazał mi zacisnąć pięść na kawałku gąbki, owinął to grubo opatrunkiem i bandażem na kształt rękawicy bokserskiej, powiedział, że to nowa procedura i zapewnił, że po 2-3 tygodniach się zrośnie. Po 2 tygodniach poszedłem na rentgen z ciągłym bólem - odłupany kawałek postanowił sobie powędrować dalej xD Polski chirurg trochę sklął włoskiego konowała, założył normalny gips i wszystko wróciło do normy…kciuk przestał boleć po 2 latach xD

To nie gips tylko znaleziony patyk jako usztywnienie i bandaż. Za 2,5h ląduje w Polsce i od razu jadę na SOR. Ale gipsu nie mogę mieć bo nie będę miał jak pracować. Najpierw zobaczymy co to za złamanie na RTG. Niestety wygląda to bardzo słabo. Obawiam się że to kompresyjne.

będziesz miał jak, tylko produktywność spadnie Ci o co najmniej 50% :stuck_out_tongue: Ale życzę Ci jak najlepiej, obyś raz-dwa wrócił do zdrowia!

Pod warunkiem, że nie będzie używał lewej części klawiatury :smiley:

Właśnie dlatego napisałem “co najmniej” bo jednak pisać jedną ręką po całej klawiaturze jednak nijak ma się do 50% produktywności :stuck_out_tongue: A jak polskie znaki do tego dorzucisz to już w ogóle jedno słowo na minutę ;D

Przed rtg to w pelni sprawna ręka :slight_smile:
Wrzuć zdjęcia, swój (skąd inad fachowy) osad zostawię dla siebie.
A ze zacytuje ekipę z SOR: „jak nie trzeba szukać po krzakach to do wesela się zagoi” :€

To współczuję, ale na zdjęciu wygląda to jak gips - ktoś Ci zrobił pro opatrunek :slight_smile:
Ja miałem gips tylko na kciuku. Reszta palców wolna. A jak ostatnio złamałem mały palec (na snowboardzie tym razem :slight_smile: ), to kupiłem sobie specjalną szynę, która też usztywnia tylko wybrany jeden lub dwa palce. Może nawet bym i gdzieś ją znalazł, jakbyś potrzebował :slight_smile:

No dobra. Złamany paliczek. Ale nie ma tragedii :grinning: Nastawiłem sobie sam po zobaczeniu RTG, oczywiście pod okiem lekarza, i całkiem chyba mi dobrze wyszło. Na gips się nie zgodziłem bo i po co marnować. Szynę sobie zaaplikuję, będzie dobrze!

Zuch Chłopak!

Bez przesady. Lewa ręką to tylko spacja więc nie ma tragedii:-P:-P

W sumie zwierzęta dają sobie radę bez przeciwstawnego kciuka :stuck_out_tongue:
Ergo nie jest potrzebny :smiley:

Tak było!

tam po prawej to piramida? :slight_smile:

Idealna gra na kolejną posiadówę u @blubi_su :joy: