Halogeny vs led vs xenon

nie no bo kuzwa niedługo beda pytania jaka ramkę do rejestracji. bez przesady z banałami typu żarówki oem.

H7. nawet gdzies tam jest wybite i yy jak nie? U mnie jest. u Krzysia też w manualu

żarówki są tak proste do odróżnienia mając przed sobą obrazki z wszystkimi typami, ze sorry, ale nie szukajcie juz tłumaczenia

Nie udawaj ze nie widziałeś żarówki gdzie oznaczenia już „znikły” :slight_smile:

No dobra xd

nie udaje, bo metalowe się nie wytapia :slight_smile:

Te wypustki to ramka i pasuje w jedną stronę, ale sam żarnik da się wyjąć z tego i włożyć odwrotnie. :smiley: U mnie też wszystko świeci na długich, i też mam wrażenie że się wyżej zrobiło niż było.

Ja jeżdżę bez gumy (XD). U mnie ten gumowy kapturek jest wielki i zakrywa pół lampy z tyłu i raczej nie ma opcji żebym wyciął tak żeby coś dawało i jednocześnie nie ugotowało leda.

Mariom, może kojarzysz/pamiętasz - te LEDy wejdą do cebuli czy raczej nie ma tam miejsca?

Nie pamiętam, nie miałem potrzeby tam zaglądać nigdy

Komuś została jakaś żarówka H4 wolna? :smiley:

@konfitura local Cię woła :d

• jeszcze pytanie- jak bardzo ten radiator się grzeje?

Możesz ogrzewać sobie ręce w niskich temperaturach.

Więc nie ma obaw że przypali mi wiązkę licznika która będzie w pobliżu?

Jeśli jakiś kabel nie będzie bezpośrednio dotykał radiatora, to nie powinno nic stopić. W czasie upałów grzeje się dość mocno i nie da się dotknąć obudowy przez dłuższą chwilę, ale tej gumy przeciwpyłowej na kloszu nie topi.

Przynajmniej w fz6 :smiley:

Halo, halo. :smiley: Mam jeszcze sztukę, tylko muszę z roboty przynieść do domu. :smiley:

czemu mnie to zawołało?

Nie masz w tym temacie śledzenia na wszystko ustawionego?

nah

Możliwe dlatego, że jesteś autorem pierwszego postu.