Halogeny vs led vs xenon

Mijania:

Drogowe:

Trochę chuja widać na fotkach, ale jest róznica. :smiley:

@gerard-kowalski Ty się nie śmiej. Żarnik pasuje w obie strony do ramki. Zobaczymy jak Ty będziesz zakładał. :smiley:

Ale zrób zdjęcie na drodze, w lesie jakim :smiley:

Spoko jutro ma być cieplej to się coś machnie. :smiley:

I musiałbyś zrobić fotkę że stałymi parametrami, na auto gówno wyjdzie. Mało będzie widać

Mój telefon nie ma takich bajerów, a aparatu nie będę targał ze sobą. :stuck_out_tongue: Ale niedługo będziesz miał swoją, to możesz zrobić ładne foteczki. :smiley:

Jak już ją dostanę to mogę zrobić porównanie. Nie ma problemu

To git, bo ze starą żarówką to takie chujowe fotki zrobiłem, że szkoda wrzucać. :smiley:

edit: Gonię jutro suzi do roboty, to wezmę chociaż kamerkę.

A ja powiem tak:

To jeszcze postojówki do wymiany :stuck_out_tongue:

A moje nadal nie dotarły, ja to zawsze mam pecha :smiley:

Z drugiej strony… i tak wymienię dopiero na wiosnę, nie będzie mi się teraz chciało :stuck_out_tongue:

Indeed :smiley: chyba zamówię zaraz postojówkę :smiley: skoro brałem na przód + do tylnej lampy… jak szaleć to szaleć - ledować wszystko.

w miłości do LEDów - tak zostałem wychowany :smiley:

Jeszcze dzisiaj jest cebuladeals na te ledy :>
https://www.aliexpress.com/item/Oslamp-H4-LED-Car-Headlight-Bulb-Hi-Lo-Beam-Auto-Headlamp-72W-8000LM-COB-Led-Headlights/32698331999.html
Dostawa z magazynu eu 1-5 dni :smiley:

Nie mam pojęcia jak Ty to założyłeś odwrotnie :stuck_out_tongue: Te wypustki są w kształcie trójkąta równoramiennego więc nie da się odwrotnie włożyć xD

Sprawy mają się tak… Założyłem… no i… O kurwa xD
Nie sądziłem, że będzie AŻ TAKA przepaść. Problem jedynie jest z tym, że nie założyłem tej gumy ochronnej od tyłu i zastanawiam się czy jest sens to rozcinać i zakładać czy może zostać bez.
A no i inna sprawa… Teraz jak przełączam na długie to zamiast palić mi się tylko 1 dioda palą się wszystkie 3, a przy mojej lampie chyba nie powinno tak być… ;p
@Stitch @mariom @konfitura @enjoi @kornik20082 <- wołam ludzi, którzy mogą być zainteresowani

Wszystkie fotki robione na stałych parametrach więc idealnie obrazuje różnicę w ilości światła. Jedynie nie sądziłęm, że różnica będzie aż tak kolosalna i mogłem jeszcze ciemniejsze te foty zrobić… xD
Żarówka krótkie:

Żarówka długie:

LED krótkie:

LED długie (a konkretnie krótkie+długie w tym przypadku, bo jak pisałem same długie nie działają):

Oficjalnie jestem gotowy na jazdę w nocy xD

Żarówki zwykłe - +10000% światła - hit czy kit?

O kurwa… Miażdżąca różnica, jak wróci mi moto od mechanika to też włożę i zrobię porównanie xD

Tak btw. nie świeci Ci trochę za wysoko na tym ledzie?

ciężko powiedzieć, później ustawię się trochę dalej i postawię auto obok i będę to sprawdzał :slight_smile: Chwilowo tylko żarówę wymieniłem, no i generalnie przy takim strumieniu światła to ciężko określić gdzie świeci żarówka xD

Tak to działa na długich. :smiley: U mnie też nie wyłącza mijania i świeci 6 diód jednocześnie.
Wg mnie warto podciąć gumę, żeby lampa miała uszczelnienie, bo będzie się bardzo syfić.

Aa, nie wiem czy zauważyłeś, ale ten adapter pod mocowanie H4 (czy jakiekolwiek inne) można zdjąć, więc uszczelnienie lampy tylko poszerzasz, bez rozcinania w poprzek.

O Cię CHUJ! Prawie jestem przekonany do kupna H4-ki do mojej cebuli (tylko muszę przyjrzeć się mocowaniu u mnie, czy zmieszczę wszystko)

Tylko właśnie chyba lampa mówi, że nie powinno tak być :x

Bardziej się bałem o to, że może np parować w środku, albo woda się naleje do klosza.

Nie bardzo rozumiem, myślałem żeby po prostu trochę naciąć tam w środku żebym mógł wcisnąć, a nie całe poszerzać. Możesz mi jakoś to pokazać?

u mnie do jazdy dziennej ledy świecą tak, kiedyś dawałem:

a żarówka tak

Także pewnie będą ci ludzie mrugać długimi, że im za jasno… :no_mouth:

obraz
To czarne da się zdemontować.

U siebie z gumy wyciąłem tylko to ze środka, tę taką tuleję gumową. Kołnierz. Pasuje ładnie bez tego.

Parować nie powinno, bo będzie miał zajebistą wentylację, ale woda będzie się lała na deszczu, a potem zostanie syf po odparowaniu.