Halogeny vs led vs xenon

Zawołajcie pls i dajcie znać czy to działa lepiej czy gorzej, tak z Waszej subiektywnej perspektywy.

Zastanawiam się też czy ma sens mocować to w motocyklu enduro gdzie jest dużo wibracji, woda i kurz są częstymi gośćmi…? Najbardziej mnie martwi stabilność mocowania, bo jak rozumiem ori wtyczkę przypina się do kabelka z żarówki, a potem tą wtyczkę trzeba gdzieś przyczepić żeby nie latała luzem.

Chińczyki twierdzą, że jest IP65, więc jeśli nie zanurkujesz, to nie powinno im zaszkodzić. O co chodzi ze stabilnością mocowania, bo nie rozumiem?
Tak świeci:

W H4 ori żarówka ma wtyki i tylko podpinasz wtyczkę z moto. W LEDach zamiast wtyczki w uchwycie masz krótki kabelek z wtykami. Ot taka różnica. Jak przyjdą moje od majfrendów to zawołam i pokażę.

Doszło :smiley: Dalej chcesz? :stuck_out_tongue_winking_eye:

A moje jeszcze nie doszło ;( czekam jeszcze na 15 paczek :smiley:

Ja też czekam na jakieś 20, niektóre jeszcze z października :laughing:

Ja mam 3 z października jeszcze ;(

O, jedna z 11.11 się w Warszawie pojawiła, to jeszcze tydzień i będzie u mnie pewnie…

Mi ostatnio z WER przyszła na drugi dzień :open_mouth:

A ja miałem kilka przesyłek, które szybciej szły Chiny -> Warszawa niż Warszawa -> Szczecin :smiley:

ja tak nie miałem na szczęście :stuck_out_tongue:

Ok, czyli jak coś chcę na początek lutego to trzeba już zamawiać… Mi max rzeczy szły 25 dni roboczych ale ja to z Chin to tylko przez Gearbest i Bankgood kupowałem dotychczas.

mi 5 dni DHLem :stuck_out_tongue:

Ogólnie większość rzeczy max 3 tygodnie, pojedyncze mniej niż 2 tygodnie, i tak na prawdę pojedyncze paczki więcej niż miesiąc…

No pewnie że chce:-)

Moje też przyszły. Już w moto, tylko muszę lampę wyregulować. Później foteczki wrzucę. Między długimi, a krótkimi praktycznie nie widać różnicy.

czyli, ze chujowo czy ze duzo swiatla? :smiley:

W chuj dużo światła :smiley: na tyle dużo że prawie nie widać kiedy długie zapalam. :smiley: No i ciut wysoko mi świecą, ale nie wiem czy to żarówki, czy po prostu jak się z lampą mocowałem to rozregulowałem. :smiley:

Możliwe że żarówki trochę inaczej świecą

Okazało się że wsadziłem odwrotnie. :smiley: Teraz jest git. Zaraz fote pokażę.

XD