Śmieszne rzeczy z internetów

tl;dr

…a ludzie kombinują z jakimiś bocznymi nartami :slight_smile:

no właśnie ciekawe jest to że skuterków nie widzę, poza dostawcami, ale te jebane 125cc czasem spotykam XD XD

A to może jest tak, że:
skuter = sezonowiec, wygodnicki, taki co chce omijać korki, ale jak zacznie padać, to skuter na bok
moto (nawet 125 cc) = prawdziwy pasjonat, motocyklista, profesjonalista. :stuck_out_tongue: pojedzie zawsze i wszędzie :smiley:

A tak serio, to jest uogólnienie i pewnie niewiele ma wspólnego z prawdą :smiley:

raczej stare dziadki w kaskach za trzy dychy z allegro, dokladni taki sam kierowca jak te skuterki co do pierwszych sniegów pocinali :wink:

No widzisz, a ja jeśli już widzę jednoślad w zimie to jest to skuter, najczęściej jakiś Chińczyk z Januszem w dresie z kreszu. Motocykli, niezależnie od pojemności, praktycznie nie widuję.

Tu go sobie zaparkuję i już, możemy iść na grzybki!

autentyk

Kolejny z ekspresów się dziś zjebał, a technicy-magicy się nie kwapią.

Dwóch programistów (mega mózgi) przed ekspresem przed chwilą, mniej więcej tak

:rofl: :rofl::rofl::rofl::rofl:

@Solo_ta Ucz się jak pisać ogłoszenia.

Oooo… interesujące :smiley: “fllukcross” czyli chyba chodzi o crossa w malowaniu fluo :smiley:

Jedno wielkie LOL XD Behind each together :smiley:

http://lolman.me/20-engineers-who-fixed-things-in-very-creative-way/

Jakoś mnie to nie bawi :< W większości przypadków taki Cytryn i Gumiak do kwadratu. I wiem że to checheszki w internetach ale ktoś tym jechał po drodze/używał budynku.

:narzekanie_off:

@ruda coś dla Ciebie:

Haha, uznam to za komplement :grin::heart:.

to je dobre!

Zagadka… O kim jest ta piosenka?

Strzelam!

Mirki lepiej na razie nie wychodźcie z domu!
Legenda głosi że tego zająca to się nawet wilki boją…

26239803_1549083475207238_8547248324903815515_n