Śmieszne rzeczy z internetów

dopóki się przede mną nie rozbierzesz, miej pod spodniami cokolwiek :smiley: kunę, podwiązki do koszul, stringi, jak ci dobrze to dobrze :smiley:

@blubi_su Ładne, gdzie je kupię?
@tosyu Ten model jest niewygodny. Lepsze są takie, które trzymają z jednej strony koszulę, a z drugiej skarpetę

O, a takiego rozwiązania nie znałem.

ale to będzie widać jak usiądziesz, Czyż nie?

co ty, tego nie widać : ) musiałbyś mieć lniane spodnie, ale byłoby śmiesznie słyszeć jak na zebraniu wstajesz i coś strzela pod spodniami, a to żabka puściła : )

przez wieki kobiety nosiły pasy do pończoch i jakoś nikt nie obawiał się odpinającej żabki. nie demonizuj :stuck_out_tongue:

O przepraszam, znam takie które wciąż noszą. I bardzo dobrze bo to seksy :slight_smile:

gorzej jakby puściła i dostałbyś strzała w jajo XD

jakby w polskim był Present Perfect to bym użyła :stuck_out_tongue:

owszem, nosimy :wink:

Pozytywne!!

W US Army używają czegoś takiego w strojach galowych, musiał bym kuzyna dopytać, ale u nas reprezentacyjna też bodajże tego patentu używa :slight_smile:

Właśnie nie, ani tego nie widać, ani też za bardzo nie czuć, że coś tam pomiędzy skarpetą a koszulą jest zapięte. Poważnie, bardzo stary patent ale jeżeli chodzi o kwestię prezencji i elegancji, to efekt daje konkretny bo cały czas masz idealnie ułożoną koszulę :slight_smile:

Zamiast takich nieseksownych szelek są inne sposoby na problem wyłażącej z portek koszuli. Jak nie możesz wroga pokonać to się do niego przyłącz!

Brat uświadomił mi kiedyś że to się nazywa dekolt elektryków/hydraulików

Kumpel, były Marines:

czy w wojsku miales takie podtrzymywacze koszuli i skarpetek?
w strojach galowych

yup
tylko czarne
jak sie zerwalo z skarpetek
i miales zapiete z obu stron
to po jajach bylo

Co ten Biauek to ja nawet nie…

Nawet pewnie nie wiecie, że Chris’a Rea śpiewał o Skarpecie :slight_smile:

na zimę:

na lato:

dla @Denerys:

jest nawet taka czaszka w czaszki!! :open_mouth: