Xiaomi Mi Box

A to tak jeszcze, żebyś bardziej chciał się pobawić, to jest taka akcja, że do dzisiaj nie ma Apki HBO Go na Apple TV bo developerzy HBO nie są wstanie dostarczyć wersji która spełnia minimalne wymogi dla aplikacji AppleTV OS :stuck_out_tongue:

To, że Apple ma wymagania z dupy do swoich sklepów wiadomo nie od dziś:-) i to zapewne nie jest kwestia “nie są w stanie” tylko “nie opłaca się” :slight_smile:

No nie wiem :stuck_out_tongue:
Korzystałem z ich aplikacj (HBO GO)i i to jest syf poziomu master. Wolę żeby ktoś dbał o jakość, a nie żebym ja musiał się zastanawiać czy i jak będzie działać. Ale to kwestia światopoglądowa.

coś jak developerzy motomirko i czat? :wink:

To wyjaśnia czemu jesteś zwolennikiem Apple:-) ja natomiast nienawidzę jak ktoś mi narzuca czego i jak mam używać. Jak apka jest chujowa to nie używam ale odgórne zabieranie mi jej, bo ktoś inny tak uważa jest dla mnie nie do przyjęcia. A niestety w ten sposób działa cały iOS (chociaż robią na tym kasę więc może stety, skoro ludziom to pasuje:-D)

No nie do końca, bo czat ma otwarty kod. W każdej chwili możesz go otworzyć i zacząć go naprawiać i napisać tak, żeby odpowiadał Twoim potrzebom. Z HBO go tak nie zrobisz:-)

Ale działa dobrze tylko w ekosystemie Apple… Oni są strasznie - albo wszystko, albo nic. Nie lubię takiego podejścia.

I z tym dobrze też jest różnie. (Ale mam doświadczenie tylko z pracy, w domu nie macałem).

Dlatego zacząłem właśnie od takiego stwierdzenia :slight_smile:

a ja kupiłem Mecools 8Spro + i jest fajny. Spełnia moje YT zachcianki w HD, oglądam siebie wikingów na dodatku do Kodi a to wszystko przez WiFi za jakieś 140zł z Gearbest.