Xiaomi Mi Box

Na razie to ona udaje że pracuje a ja muszę wszystko w domu robić! :stuck_out_tongue:

Ja Ci dam udaje!! Na razie to Ty pewnie grasz i skaczesz po programach :stuck_out_tongue:

Coś tam się uczy też, często zadaje pytania :wink:

Ktos pracowac musi by uczyc mogl sie ktos :wink:

Dołączyłem do grona posiadaczy Xiaomi MiBox. Śmiga jak ta lala. YT i Vimeo wymiata. Netflixa mam w doopie więc się nie wypowiadam. Pilot z wyszukiwaniem głosowym jest genialny. Pokaząłem bratu i dzisiaj tez kupuje.
Ma ktoś podpietą klawiature do niego? Warto kupić?

Nie

Moim zdaniem nie. Lepiej sobie zainstalować Android TV pilota na telefonie i jak potrzebujesz wpisać coś długiego to podłączasz się telefonem i robisz pilota z telefonu :slight_smile:

I tak zrobimy. Dzięx.

Jak nie potrzebujesz USB do niczego innego to świetnie sprawdza się klawiatura Microsoft All in One. Ale wystarczy też aplikacja Android TV na telefonie :wink:

Klawiatura ogarnięta aplikacja w telefonie, Teraz myszka. Zainstalowałem Chrome i bez myszki nie hu hu. A ten cały ich Puffin to jakaś totalna porażka jest. Pierwsze co zrobił to się wyjebał. To na silniku IE jest?

IE to dopiero wchodzi na androidy :wink: Ogólnie przeglądanie netu na tym pudełeczku to dziwny pomysł :stuck_out_tongue:

Mam to podpięte do rzutnika i walę na ekran 100 cali. Wyobrażasz sobie motomirko na takim ekranie? CZAD! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z takich wynalazków polecam ChromeCast. Co prawda jest bardziej ograniczony od AndroidTV, ale w rzeczach, do których go wykorzystałem był super. Korzystałem na nim z Netflixa, YouTuba, Twitcha i Spotify.

Podbijam @Uwe
Największą zaletą chromecast to kompatybilność z Adroidem no i oczywiście mobilność, mieści się w kieszeni.

Ale mibox to jest android więc też jest kompatybilny :stuck_out_tongue: a co do rozmiarów… sam mibox to wymiary jak jakiś power bank:-P

O właśnie bo nie bawiłem się tym miboxem, a jak z kompatybilnością z Google Images, Music? Można zrobić shareowanie ekranu? Stream YT na TV?

I szybko startował. Włączasz telewizor i już masz ładną tapetkę :wink:

Tak, można to wszystko. Za tydzień jak będziesz to sobie przetestujesz:-P

Choć music nie testowałem bo nie używam ale YT chodzi bajecznie, obrazki też

Zdecydowałem, że kupuję Mi Box’a

Panowie, skąd zamawialiście? Jeżeli Chiny to podrzućcie linkiem do sprawdzonego sprzedawcy.

Są tego jakieś różne wersje czy Mi Box to po prostu Mi Box i na nic innego nie zwracać uwagi?

@Solo_ta @kasin @gerard-kowalski @fotograf_warszawiak

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10DergWLJnVYh7PgLGVLhGRahXpuXz6IT3M6ISgvbioQ/htmlview#gid=721718594
Tu sobie poszukaj

Akcesoria gearbest i widzę mibox 4k za 230 zł

Ps przeczytaj dokładnie ten arkusz bo tam jest gdzieś info jak zamówić żeby minimalizować ryzyko vatu