Xiaomi Mi Box

Ty masz LG z pilotem takim z kursorem?

Mi Box chodzi szybko i nic mi się jeszcze nie zawiesiło.

ja w (już starym:D) domu miałem taki TV z kursorem. Mibox chodzi nieporównywalnie szybciej, płynniej i ogólnie lepiej. A do tego mikrofon wbudowany w pilota pozwala mówić. Miazga to jest :smiley:

serio? w życiu nie skorzystałem z mikrofonu w pilocie :slight_smile:
miałem tv box Android (ale nie siajomi) i działał bardzo fajnie, byłem zadowolony, potem kupiłem smart tv i chociaż nie jest to jakieś olśniewające i nie wiadomo jak szybkie, to mi wystarcza, bo ja korzystam tylko z YT żeby faile pooglądać, DS Video żeby z Synology oglądać i Netflix i HBO Go. Aplikacja uruchamia się ze 3 sek i potem już wszystko fajnie działa (oprócz aplikacji HBG Go która jest tak zjebana, że nich ich licho) więc nie mam potrzeby zmian żadnych.
Przeglądarek, gierek itp rzeczy nie mogę porównać bo nigdy mi nie przyszło do głowy żeby z tego korzystać.

Co do konsoli, jeśli się ją trzyma w tym trybie że się nie wyłącza całkowicie tylko ciągle jest gotowa i się uruchamia w 3 sek to tv box jest w zasadzie zdublowaniem możliwości konsoli w zakresie netflixów itp.

też mam ps4 i dlatego nie potrzebuję smart TV, jest YT, jest netflix, czego chcieć więcej? :stuck_out_tongue: nawet satelita/kablówka niepotrzebna :wink:

Ja polecałem :wink: chodzi duuuużo lepiej niż wbudowany w moim Philipsie PUS6561 Android TV. No i bardzo lubię mikrofon w pilocie miboxa.

Nigdy nie używałem Kodi, więc się nie wypowiem.

To sprawdź. Kiedyś się to nazywało XBMC, a jeszcze wcześniej Xbox Media Center :wink: wiem, że ma dużo wtyczek i część z tego co chcesz pewnie jest.

Nie ma ich w kodi. Jest player i ipla z pluginem polskie telewizje.

Dokładnie. O taki pilot.

mam podobny ale od samsunga. nie ma kółka w środku tylko przycisk.
ale najważniejsze jest to, że on (chyba) ma wbudowane żyroskopy i jak się położy palec na środowym przycisku (tam gdzie u Ciebie kółko) to pojawia się kropka na ekranie, a ruchy dłoni góra/dół/lewo/prawo są odwzorowane na ekranie tv (chyba coś jak “air mouse”). z początku jest to mega dziwne, ale jak się przyzwyczaić to jest to tak wygodne że nie wyobrażam sobie innego sterowania.

Na szczęście działają po instalacji z .apk, bo bym się ostro wkurzył :slight_smile:

Uważajcie bo nie na każdym urządzeniu Netflix działa poprawnie. Ja mam problem tego typu ze puszcza powiedzmy 5 sekund filmu i wywala błąd ze nie możemy odtworzyć teraz filmu. Robiłem format , pełną aktualizacje i wciąż mam problem. Dopiero netflix komórkowy załapał,ale ten domyślny nie chce banglać. Problem znany na forach i wychodzi że to całkiem losowa sprawa.

Ma jakiś żyroskop bo jak nim macham to kursor jest na ekranie. Palca nie muszę nigdzie kłaść. Wystarczy poruszać i pojawia się kursor myszki. Mega wygodne. Mam pilota klasycznego jeszcze ale używam tylko jak ten się gdzieś zgubi.

Piszesz o mi boxie?

Tak. Działał po zakupie w porzadku ,potem przyszła aktualizacja dla niego i od tego momentu problem.

Nie próbowałem netflixa u siebie, a aktualizację zrobiłem…;/

@Kick_Ass @kasin ja non stop oglądam netflixa. Wszystko śmiga

To może odejdź czasem od tv i spełniaj inne “obowiązki”, bo ci @Czarna_SV odjedzie :stuck_out_tongue:

A może razem oglądają?