Xiaomi Mi Box

Mam od 2 dni. Zatrzymali niestety na cle i dowalili 72zł Vatu, ale i tak kosztował mnie 320 zł, więc sporo taniej niż w Polsce :slight_smile:
Pierwsze wrażenia: jest naprawdę ok, ale po uruchomieniu okazało się, że na Android TV oficjalnie nie ma aplikacji nc+ go, Cyfrowy Polsat Go i HBO Go, a to właśnie z tego powodu go kupiłem.
Jak się o tym dowiedziałem, to w pierwszej chwili byłem nieźle na siebie wkurzony :slight_smile: Na szczęście trochę kombinowania i udało się temu zaradzić :slight_smile:, dlatego w sumie dobrze, że nie zrobiłem researchu, bo pewnie bym nie kupił :slight_smile:
Urządzenie jest bardzo małe, dobrze wykonane i ładne :slight_smile:
Ktoś jeszcze ma? Spostrzeżenia, rady? :slight_smile:
@gerard-kowalski zadowolony ze swojego? :slight_smile:

Ma netfilxa?

Domyślnie zainstalowany :slight_smile:

ale czy netflix obsługuje 5.1 i HD? Bo są różne netflixy. Na certyfikowanych urządzeniach da się odpalic np 5.1

Sam nie używam netflixa, ale skoro to oficjalna apka, a samo urządzenie obsługuje 5.1 i hdr, to apka raczej też. Spróbuję sprawdzić wieczorem.

A nie ma ich w Kodi?

kurde, pół roku temu chciałem kupić TV bez smarta i mibox to się kurna nie dało i się “męczę” z webOSem - z drugiej strony wolałem webOS niż AndroidTV bo pewnie ścierwiłby jeszcze bardziej w moim budżecie

I to jak. Filmy z NASa, Netflix, Twitch. Mistrzostwo świata :smiley:

Hmmm, no to chyba zainwestuję :slight_smile: Dzięki chłopaki.

Możesz wpadać na piwko i zobaczyć sobie jak to działa :smiley:

Biedaki… Xiaomi kupują… :stuck_out_tongue:

Podoba mi się ten plan sąsiad. Powiedz kiedy i się wbijam

W weekend jestem wolny :smiley: jutro chyba w sumie też. Obgadam i się odezwę

Jakbyś mi tak na szybkości przybliżył czy działa to jak Smart TV?
Mam TV bez funkcji smart, nie chcę go zmieniać na nowy a brakuje mi YouTube, internetu,

To robi z tv właśnie smart tv na androidzie i pozwala wrzucać też materiały bezprzewodowo. mam taka samą sytuację

Hmm, czyli w sumie jak mam PS4 to takie siaomi jest bez sensu trochę

Nie wiem, jak działa PS4. Xiaomi działa na wifi. Jest w nim Android TV - w zasadzie wszystkie apki oprócz player.pl tvnu działają. Do tego googlecast ze smartfona. Jest malutki i prawie go nie widać.

Ciekawe, ciekawe. Na razie nie mam TV, więc się wstrzymam bo jak kupię TV z Androidem to będzie bez sensu.

Zdecydowanie. Ja nie mam smart tv, dlatego kupiłem.

No ja mam właśnie Smart TV i on jest taki “smart” jak moderacja wykopu. Sam się zastanawiam nad jakimś TV Boxem, żeby to porządnie działało. Bo TV jest spoko: ekran 48 cali, 4K, głośniki 2x20W daje radę, tylko soft ssie: przeglądarka słaba (koszmarnie wolna i nie wszystkie strony działają w tym motomirko.pl) , Youtube player się wiesza, inne aplikacje o kant d…y (nie używam).

zawołam @fotograf_warszawiak bo on też ma Smart TV i Xiaomi TV Box więc ma porównanie :slight_smile:

@blubi_su @Solo_ta @WiewiurPL